fbpx
Vyberte stranu

Moje služby

Ako to prebieha?

Od prvej hodiny naplno

Od prvej hodiny začíname pracovať na tom, čo vás ku mne privádza. Zisťujem vaše potreby a svoj prístup prispôsobujem tomu, ako uvažujete. Spolu preskúmame iné uhly pohľadu na vašu situáciu. Objavíte nové možnosti a alternatívne riešenia, ktoré vás možno samých prekvapia.

Len toľko, koľko je potrebné

  Pomáham vám v oblasti, v ktorej to považujete za potrebné. Zameriame sa na okamžité zlepšenie kvality vášho života, či už ide o osobnostný rast, vzťahy, či kariéru. Niekedy stačí jedno až tri stretnutia na výrazný posun. Niektorí klienti preferujú dlhšiu spoluprácu a „udržiavacie“ konzultácie, ktoré im pomáhajú napĺňať ich dlhodobé vízie. Vždy rešpektujem rozhodnutie klienta, „nepredpisujem“ počet stretnutí a ich frekvenciu, klientov si k sebe nepripútavam.

  Napredovať ďalej samostatne

  Vediem vás k tomu, aby ste čo najskôr dokázali ďalej napredovať samostatne. Najskôr si definujeme víziu – váš dlhodobý cieľ.  Počas sedení pracujeme na získaní nadhľadu, uvedomení si kľúčových podmienok, okolností a obmedzení, ktoré vás potom dovedú k plánu konkrétnych krokov. Tento plán napĺňate medzi stretnutiami. Pokiaľ dokážete ďalej  napredovať samostatne, naša spolupráca sa končí.

  Otvorený ďalšej spolupráci

  Pokiaľ však kedykoľvek budete cítiť potrebu opäť sa so mnou spojiť, som vám k dispozícii. Nikdy vás nebudem súdiť, keď sa vám nepodarí naplniť ciele, ktoré ste si predsavzali, alebo sa vaša situácia opäť zhorší. Naopak, budem vám vďačný za vašu dôveru a začneme spolu hľadať iný spôsob, ako uskutočniť zmeny a cítiť sa lepšie.

  Z čoho vychádzam a ako pracujem?

  Počas svojej kariéry psychológa v ozbrojených zboroch, lektora a kouča v korporátnom biznise, či trénera v neziskových organizáciách som pracoval s tisíckami klientov, ktorých som podporoval na ceste za lepšou verziou seba.

  Aj ja sa neustále vzdelávam, aby som klientom prinášal čoraz väčšiu pridanú hodnotu. Kombináciou pracovných skúseností a absolvovaním rôznych výcvikov a školení (napr. koučovanie jednotlivcov, koučovanie tímov, výcvik zameraný na zmenu hodnôt, postojov a správania v špecifickom kontexte násilia v partnerskom vzťahu, krátka terapia zameraná na riešenie, aktuálne v dlhodobom výcviku v systemickej terapii) sa formuje môj terapeutický štýl.

  Ku klientom pristupujem nedirektivnym spôsobom s rešpektom k ich osobnosti i unikátnej životnej ceste. Zaujímam sa o ich videnie situácie, no zvedavými otázkami prinášam iné pohľady na problematiku a spoločne vedieme dialóg o tom, ktorý pohľad nám prináša najužitočnejšie zistenia a ako ich vieme využiť na iniciáciu a udržanie želanej zmeny.

  Jednotlivé sedenia

  (platíte po stretnutí prevodom na základe faktúry so splatnosťou 7 dní)

  1 x 60 min. Individuálna konzultácia (osobne/online)

  60 €

  1 x 90 min. Individuálna / párová konzultácia (osobne/online)

  80 €

  Výhodné balíky

  (platíte vopred prevodom po objednaní balíku a vystavení faktúry)

  5 x 60 min. Individuálna konzultácia (osobne/online)

  250 €

  5 x 90 min. Individuálna / párová konzultácia (osobne/online)

  350 €

  *ceny platia pre individuálnych súkromných klientov. Pokiaľ máte záujem o služby pre vašu organizáciu (biznis koučing, rozvojové programy pre zamestnancov), kontaktujte ma a po úvodnej konzultácii a zistení vašich potrieb vám vypracujem cenovú ponuku.  

  Pokiaľ stále váhate, využite možnosť bezplatnej online konzultácie

  Referencie a odporúčania

  Pár mesiacov po stretnutiach musím povedať, že ma to naviedlo na správnu cestu. Dodalo mi to odvahy a väčšiu rozhľadenosť. A veta: „Každý má právo cítiť sa ako sa cíti, bez ohľadu na jeho situáciu.“ ma neskutočne posunula dopredu. Najlepšie na tom bolo, že pán Vavro ma bral ako človeka. Takú, akú som bola, seberovnú. Niečo čo mi moje okolie nechce dať pocítiť, a za to mu nesmierne ďakujem.

  Vrelo odporúčam! Som rada, že som sa na túto cestu dala. Spolupráca je založená na 100% dôvere. Robert je výborný spoločník na ceste k pochopeniu samej seba. Každé stretnutie prináša niečo nové a už sa neviem dočkať na ďalšie.

  Veľmi som váhal, či sa mám na to dať, ale vedel som, že vo svojom živote musím niečo zmeniť. Hneď na prvom sedení po zoznámení sme si vymedzili oblasti, ktorým sa chceme venovať a ciele, ktoré chceme dosiahnuť. Po niekoľkých sedeniach už vidím aj zmeny v každodennom živote.

  Terapeut je dôveryhodný, nedáva priame odpovede, ale je dobrým navigátorom k sebapoznávaniu, pomáha nahliadnuť na problémy z rôznych uhlov a tým pomáha s hľadaním správnych riešení. Odporúčam.

  Nezáväzná objednávka

  Od prvej hodiny začíname pracovať na tom, čo vás ku mne privádza. Zisťujem vaše potreby a svoj prístup prispôsobujem tomu, ako uvažujete. Spolu preskúmame iné uhly pohľadu na vašu situáciu. Objavíte nové možnosti a alternatívne riešenia, ktoré vás možno samých prekvapia.